Akce pořádané pro druhý stupeň - starší

Bořeňská čarodějnice

Čarodějnice

Reprezentace školy na ,,Bořeňské čarodějnici“ v Bílině. Školu svým tanečním vystoupení reprezentovala děvčata z loňského 8. ročníku.

země

Dne 24. 4. 2012 se žáci 6. až 9. třídy sešli před školou ve sportovním a s pracovními rukavicemi. Vydali jsme se na naučnou stezku Březina, abychom se něco zajímavého dozvěděli a současně abychom na stezce uklidili nepořádek, který tam zůstal po neukázněných návštěvnících. Za doprovodu pana Bláhy z Českých lesů jsme příjemně a prospěšně strávili dopoledne.                        A.T.

Rozumím médiím

Staré Splavy

25.6. - 28.6.2012 strávilo 8 žáků šesté třídy a 6 sedmáků na ozdravném pobytu ve Starých Splavech. Kromě mnoha soutěží sportovních, vědomostních i zábavných je čekal výlet na Bezděz, Aquapark v České Lípě i šlapadla na Máchově jezeře. Kdyby na ně v pátek nečekalo vysvědčení a pak prázdniny, ani by se jim domů nechtělo.                                                                                A.T.

Volejbalový turnaj

Dne 21. 4. se žáci 2. stupně zúčastnili volejbalového turnaje v Bílině, kde vybojovali krásné 2. místo. Turnaj pořádala elektrárna Ledvice. Školu reprezentovali: Ondřej Vlach, Jarda Patočka, Eliška Fartáková, Denisa Benešová, Ruda Zimmermann, Lukáš Frank a Michal Beneš.