Seznam žáků 6. třídy

• Dominik S.

• Radovan Š.

72 hodin

Dne 12.10.2017 jsme se podle plánu pustili do výsadby ovocných stromků. S paní učitelkou Babčanovou jsme si připravili tabulky k označení stromků, pan Vrána nám vyhrabal jámy pro stromky, pan Václav Martinek nám daroval část stromků (druhou část  jsme získali od České rady dětí a mládeže). Dovoz hlíny a ochranu stromků (pletivo na ochranu proti okusu) zajistil  OÚ Kostomlaty, stromky zalili naši hasiči. No a my? My jsme uklízeli, sázeli, zatloukali opory, balili stromky…

Bowling – Bezovka

V rámci různých sportovních i společenských aktivit jsme se s třídou rozhodli zajet do Bíliny do penzionu Bezovka. Zde jsme „odkouleli“ zahajovací kolo bowlingové ligy. V prvním kole se nejvíce dařilo Ráďovi a Filipovi. Pohár (samozřejmě ten zmrzlinový) však za snahu získali všichni.

Povyšování šesťáků

Dne 4.9.2017 jsme ve škole přivítali nejen nové prvňáčky, ale také nové žáky 6. ročníku. Jejich povyšování do nové „hodnosti“ proběhlo v budově II. stupně ZŠ.

Adaptační pobyt na hradě Kostomlaty

V šesté třídě máme  14 žáků. Z bývalé 5. třídy sice dva žáci přestoupili na jiné školy (sportovní ZŠ a gymnázium), ale z Chomutova a z Bíliny přestoupili  dva noví žáci, takže je třída početně stejně velká. Aby noví žáci lépe zapadli do kolektivu, připravila škola v prvním týdnu různé adaptační a poznávací aktivity.  Dne 8.9.2017 nám se vzájemný poznáváním pomohly také pracovnice PPP Teplice.