Školní rok 2014/2015

Poctivě jsme se připravovali na VÁNOČNÍ JARMARK

Vyráběli jsme například sněhuláky. Tady je Fanda a Miloš (pozor jména patří sněhulákům, ne děvčatům!).

V prosinci 2014  jsme již podruhé vyjeli na přehlídku tradičních vánoc, která se koná ve skanzenu v Zubrnicích.

Za vzorné chování, pěkné studijní výsledky a pomoc kamarádům získávají žáci 7. třídy vojenské hodnosti. Jmenovací dekret a povýšení do první poddůstojnické hodnosti obdrželi žáci v listopadu.

Bowling

25.9.2014 jsme si po vyučování zajeli zasoutěžit do Bíliny. Odpoledne v BOWLINGOVÉ HALE se nám velmi líbilo. Kouleli jsme se zaujetím a velmi usilovně.  Výsledky nebyly důležité. Vyhráli všichni. Také cenu – pohár (tentokráte zmrzlinový) si odnesli všichni.

72 hodin

Jsme parta a tak jsme nemohli chybět na akci „72 hodin – ruku na to“.  Sešli jsme se v pátek odpoledne u školy a hurá na stromky. Zasadili jsme všechno, co jenom šlo. Na konec akce samozřejmě nechyběly ani buřtíky. Protože nejsme žádná ořezávátka, nevadilo nám ani špatné počasí (vzhledem k tomu, že se jednalo o velmi prospěšnou akci, nevadilo dokonce ani našim rodičům, že jsme přišli domů tak trošku jako čuňátka).

VIP na hradě

7 89 10

Dne 24.10.2014 jsme dostali jako odměnu za výsadbu  stromků návštěvu nově zrekonstruované věže hradu Kostomlaty.  Den před oficiálním zpřístupněním věže jsme si mohli protekčně prohlédnou hrad se zajímavým výkladem pana Faigla, vylezli jsme více jak 100 schodů na věž a dokonce jsme se dostali až do samotné špičky věže – do prostoru pro strážného.

ZOO Ústí nad Labem

Na konci školního roku 2013/2014 jsme si zajeli do Ústí nad Labem do ZOO.  Počasí pěkné, zvířátka zajímavá a samozřejmě to občerstvení v „Mekáči“…  J

Techmánia Plzeň

13 14 15

Koncem měsíce června jsme si zajeli do Plzně do TECHMÁNIE. Pan učitel nám nejprve ukázal vše potřebné pro výuku, ale naštěstí jsme jej včas unavili, takže byl čas i na vlastní prohlídku a drobné lumpárny.