Akce ze začátku školního roku 2013/2014

S novým školním rokem jsme se dočkali také nových šesťáků.  Z I. stupně ZŠ k nám přišlo celkem 9 nových žáků, kteří se poměrně rychle sžili s kolektivem školy a postupně si tak zvykají na nový způsob vyučování, složitější látku, nové předměty  a přísnější hodnocení.

Aby byl přechod z prvního stupně ZŠ novým šesťákům usnadněn a zpříjemněn, pořídila škola do jejich kmenové třídy nové vybavení – novou interaktivní tabuli, nové skříně, pomůcky atd.

Na začátku roku samozřejmě nechyběly ani tzv. seznamovací akce.

3.9.2013 -  opékání vuřtů

4.9.2013 – Toulky Českým středohořím

V rámci výletu, který pro naši ZŠ pořádala místní knihovna, jsme navštívili muzeum v obci Vlastislav a hrad Házmburk. Seznámili jsme se se známými malíři, spisovateli a hudebníky z našeho kraje. Z věže Házmburku jsme si pak prohlédli nádherné panorama Českého středohoří.

10.10.2013 - bowling

Dne 10.10. jsme uspořádali malý turnaj v bowlingu.  Nejvíce se dařilo Julkovi, ale ani ostatní se nenechali zahanbit a tak jsme byli svědky velké a nefalšované bitvy, kterou jsme „oslavili“ řádně velkým ovocným pohárem.